WINTER SUEDE

DSC_0028

Z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu kocham zamsz. Zrobione z niego dodatki zawsze podobają mi się bardziej niż gładka skóra. Być może wydaje mi się on bardziej szlachetny i modowy. Tegoroczny trend na ubrania zrobione z zamszu po prostu skradł moje serce. Już wiosną nie mogłam odmówić sobie brązowej spódnicy widocznej dziś na zdjęciach. Jak widać była świetną inwestycją, ponieważ w lato nosiłam ją z koszulą i lekkimi butami, a teraz z typowo zimowymi dodatkami. Zamsz pięknie prezentował się w tegorocznym pokazie i kampanii Burberry, począwszy od płaszczy, na torebkach i butach skończywszy. Zamsz sam w sobie jest niestety trudny w utrzymaniu. Buty brudzą się szybko, a zakładanie zamszowej spódnicy na imprezę jest raczej ryzykowne. Dla mnie dzisiejsza stylizacja ma jednak same zalety, trafia w pełni w mój gust, a jednocześnie świetnie wpisuje się w tendencje obecnego sezonu.

Never have I loved suede accessories more. I always choose them over plain leather ones. I think, they might be slightly more luxurious or more fashionable. I truly love this season trend for suede. That’s why I decided for little brown skirt last summer. I wore it with silk shirt and flats during warm days and I wear it now with winter sweaters and boots. Suede clothes were presented in Burberry fashion show and campaign this year. These were coats, boots and bags in different fall colours. Actually, it’s really hard to keep suede clean. Boots are getting dirty really fast, while wearing suede skirt for party is quite risky. Anyway, today’s look is perfect for me, because it’s totally my style and meets current season trends perfectly.

DSC_0070

DSC_0024

Sweter Sweater MANGO Spódnica Skirt Massimo Dutti (podobna similar) Muszkieterki Over the knee boots Vagabond Torebka Bag Zara (podobna similar)

One thought on “WINTER SUEDE

  1. Interesująca stylizacja, pasuje do Ciebie, wyglądasz dziewczęco i młodo:-)
    P.S. Powinnaś zrobić post o swoich pięknych włosach, czy to rodzinne geny czy może kwestia pielęgnacji.

Comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.